Luksusowe domy pływające od marki SHOGUN HOUSEBOAT to idealna opcja dla osób, które na przykład nie zamierzają spędzać urlopu w obiekcie hotelowym lub chcą być oddzielone od pozostałych osób. Każdy dom na wodzie został projektowany w oparciu o wysokie standardy, a więc ma ważne atesty i nabywcy rzeczywiście mają możliwość uwierzyć w to, że dobiorą dla siebie idealne rozwiązanie.

Apartamenty mają oznaczony, indywidualnie nadany numer VIN, akceptowany w całej UE. Nie wymagają także jeszcze jakiegoś zezwolenia na ustawienie ich na wodzie lub na innym podłożu, jaki zostałby objęty ograniczeniem budowy. Na witrynie firmy można zobaczyć tymczasowe realizacje oraz nabrać przekonania, iż apartamenty takie faktycznie perfekcyjnie wyglądają.

Podane są również szczegółowe wyznaczniki, jakie posiada pływający dom a więc od razu każdy wie, jaka powierzchnia będzie dla niego dostępna. Wyposażenie apartamentu zalicza się do kompletnych, czyli nie pozostaje nic innego, jak tylko korzystać z jego wszystkich walorów. Poza tarasem wypoczynkowym dostępny jest także taras gospodarczy, z szafą techniczną, w której umieszczone są: agregat, pompy, przetwornica oraz moduł klimatyzacji. Unoszące się na wodzie apartamenty są dostosowane do wymagań osób, które chcą je zakupić oraz doceniają nietuzinkowość, poczucie wolności i spędzenie czasu w wygodnych warunkach. Powierzchnia mieszkalna w wodnym domu wynosi 21 m2. Apartament ma trzy tarasy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
To powinno ci się spodobać

Plusy wynikające z rozpoczęcia współpracy z agencją interaktywną Ajmer

Korzyści wynikające z nawiązania współpracy z agencją interaktywną Ajmer sprawiają, że zleceniodawcy…