Informacje dla osób chcących przygotować spotkanie online we współpracy z PLATINUM MEDIA są podane na witrynie internetowej. W dodatku pracownicy chętnie się nimi podzielą, gdy ktokolwiek się z nimi kontaktuje. Spotkania mogą mieć charakter szkoleniowy, informacyjny albo marketingowy. Transmitowane są w każdym przypadku w czasie rzeczywistym, za pośrednictwem nowocześnie przygotowanej platformy. Kompletna obsługa webinarów ma miejsce przy użyciu technologii webcast.

Specjaliści zajmują się promowaniem wydarzenia w sieci, w sposób maksymalnie dopasowany do grupy odbiorców. Będzie to odnosiło się też do działań w social mediach, co teraz jest trendy. Kanał reklamowania będzie zawsze dopasowany do spodziewanej liczby uczestników. Webinar będzie odbywać się na platformie broadcastowej, posiadającej wiele opcji. Z tego powodu spotkania online jest spersonalizowana.

Wystarczy się logować i otworzyć pokój spotkań, a później korzystać z łatwego w obsłudze interfejsu. Co istotne, każdy webinar można zapisywać i odtworzyć stricte wtedy, kiedy ma się taką potrzebę. Jest to przykładowo korzystne dla osób, które w konkretnym czasie nie mogły brać udziału w webinarze. Eksperci z PLATINUM MEDIA zabiegają o to, by dany event był świetnie odebrany i posłużył promocji marki zleceniodawcy. Marka dysponuje własną platformą do przesyłania transmisji danych, przeznaczoną do spersonalizowania.

Dodaj komentarz
To powinno ci się spodobać

Kalendarz w codziennym życiu – kup kalendarze książkowe

Pośród milionów ludzi raz do roku kupujących przeróżne kalendarze książkowe z logo…

W jaki sposób odzyskać podatek za pracę za granicą?

Większość z nas fantazjuje oraz bez ustanku wyraźnie śni o lepszym życiu.…

Czemu płynność finansowa jest tak znacząca?

Żeby zrozumieć mechanizmy prowadzenia aktywności gospodarczej, należy najpierw zaznajomić jej definicję. Mimo…