Informacje dla osób chcących przygotować spotkanie online we współpracy z PLATINUM MEDIA są podane na witrynie internetowej. W dodatku pracownicy chętnie się nimi podzielą, gdy ktokolwiek się z nimi kontaktuje. Spotkania mogą mieć charakter szkoleniowy, informacyjny albo marketingowy. Transmitowane są w każdym przypadku w czasie rzeczywistym, za pośrednictwem nowocześnie przygotowanej platformy. Kompletna obsługa webinarów ma miejsce przy użyciu technologii webcast.

Specjaliści zajmują się promowaniem wydarzenia w sieci, w sposób maksymalnie dopasowany do grupy odbiorców. Będzie to odnosiło się też do działań w social mediach, co teraz jest trendy. Kanał reklamowania będzie zawsze dopasowany do spodziewanej liczby uczestników. Webinar będzie odbywać się na platformie broadcastowej, posiadającej wiele opcji. Z tego powodu spotkania online jest spersonalizowana.

Wystarczy się logować i otworzyć pokój spotkań, a później korzystać z łatwego w obsłudze interfejsu. Co istotne, każdy webinar można zapisywać i odtworzyć stricte wtedy, kiedy ma się taką potrzebę. Jest to przykładowo korzystne dla osób, które w konkretnym czasie nie mogły brać udziału w webinarze. Eksperci z PLATINUM MEDIA zabiegają o to, by dany event był świetnie odebrany i posłużył promocji marki zleceniodawcy. Marka dysponuje własną platformą do przesyłania transmisji danych, przeznaczoną do spersonalizowania.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
1 komentarz
  1. +Reklama+
    Wszelkie wydarzenia, które organizowane są dla większej liczby ludności należy dobrze zabezpieczyć, czy od strony medycznej, zapewnienie wyżywienia i miejsc noclegowych, po zapewnienie ochrony mienia i osób. Do takich rzeczy często wykorzystywana jest wieża mobilna

Dodaj komentarz
To powinno ci się spodobać

Plusy wynikające z rozpoczęcia współpracy z agencją interaktywną Ajmer

Korzyści wynikające z nawiązania współpracy z agencją interaktywną Ajmer sprawiają, że zleceniodawcy…