Prowadzisz klinikę czy prywatny szpital, jesteś pielęgniarką lub zajmujesz się zakupami w szpitalu – szukasz wózków do przewożenia chorych na leżąco? A może szukasz zwykłego wózka inwalidzkiego. Pomożemy Ci zakupić produkt z którego będziesz zachwycony przez następne lata jego użytkowania. Zanim zdecydujesz się na zakup przeczytaj poniższy artykuł i porządnie zastanów się nad wybranym asortymentem tylko po to żebyś w przyszłości nie żałował swojego wyboru. No początek przemyśl jakie opcje powinien posiadać Twój nowy wózek?

Opcje wózka, które należy wziąć pod uwagę wybierając wózek do transportu chorych.

– Czy twój wózek ma posiadać regulowaną wysokość? Na rynku Polskim znajdziesz wózki o nie regulowanej wysokości – ale czy naprawdę takiego szukasz? Przemyśl czy nie lepszym modelem będzie wózek do przewożenia chorego z hydraulicznie regulowaną wysokością? Ta funkcja pozwala na prawidłowe funkcjonowanie personelowi szpitalnemu ale stanowi też o dobrej wygodzie dla chorego. Personel pracować będzie w idealnej pozycji, by szybko oraz wygodnie posadzić chorego na wózku do przewożenia chorych. Regulowana wysokość umożliwia przeniesienie pacjentana wózek bez konieczności jego przenoszenia.Ważna wiedzą jest że na rynku można zobaczyć wózki o hydraulicznej regulacji wysokości oraz o ręcznej regulacji wysokości. Te ostatnie sprawiają pewne problemy. Wózki o śrubowej regulacji wysokości wymagają użycia pewnej siły przez personel medyczny a wiemy że większą ilość zajmują go w znaczniej mierze płeć kobieca. Przy zakupie wózka polecamy zabrać ten fakt wziąć pod uwagę.

Decydując się na wózek do transportu chorych zaleca się wziąć pod uwagę jego obciążenie. Obciążenie tyczy się całkowitego obciążenia, jakie może utrzymać wózek. Im większa nośność wózka – tym lepsza użytkowość wózka. Czemu tak jest?, ponieważ wózki o powiększonym udźwigu produkowane są z bardziej solidnych profili stalowych. Taki wózek z założenia będzie dłużej pracował.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem wózka do przewożenia chorych na leżąco zapraszamy do Euro-Medical https://euro-medical.pl/wozki-do-przewozenia-chorych

Zaufaj Euro-medical przy doborze sprzętu medycznego lub aparatur medycznej. Sprawdź naszą stronę internetową. Główne kategorie produktów to: wózki do przewożenia chorych, wózki zabiegowe, wózki anestezjologiczne, wieszaki kroplówki, aparaty ktg, aparaty EKG, kardiomonitory. Postaw na całkowitą lub odrębną realizację.

Zapraszamy do kontaktu:
F.H.U. Euro-Medical
 ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
To powinno ci się spodobać

Plusy wynikające z rozpoczęcia współpracy z agencją interaktywną Ajmer

Korzyści wynikające z nawiązania współpracy z agencją interaktywną Ajmer sprawiają, że zleceniodawcy…

Jedzenie na dowóz -w jaki sposób zidentyfikować właściwą restaurację?

Powstające coraz nagminniej puby, małe bufety rychłej obsługi czy mini restauracje, które…

Gastronomia – food truck z kuchniami całego globu

Gotowanie staje się dzisiaj umiejętnością niesamowicie ważną oraz jej posiadanie lub też…