Jeżeli chcemy wychować czworonoga od wieku szczenięcego, musimy pamiętać, żeby wziąć go do mieszkania dopiero, gdy skończy siódmy tydzień życia, bo do tego czasu pragnie troskliwej opieki matki. Jeżeli wybieramy dla siebie pieska z hodowli powinniśmy pamiętać o wypełnieniu jego metryki, bo w ten sposób stworzonego przez nas pieska będziemy w stanie zarejestrować w Związku Kynologicznym. Jeśli wybieramy pieska z hodowli musimy pamiętać też o książeczce zdrowia pieska, w jakiej to w przyszłości zapisane zostaną szczepienia, czy też przeprowadzone odrobaczenia. Pragniesz zakupić akcesoria?

Zajrzyj na piłki dla psa sklep. Kiedy tak właściwie już wybrany przez nas piesek znajdzie się w stworzonym przez nas mieszkaniu powinniśmy przygotować dla niego miejsce, w którym będzie mógł odpocząć oraz pobawić się.

Niewątpliwie musimy schować przedmioty, jakie dotąd leżały na niższych półkach, albowiem pies mógłby zaintrygować się niemi a tym samym pogryźć je. Kiedy tak właściwie rozpoczynamy wychowanie pieska, bacznie powinniśmy obserwować jego wszystkie zachowania? W przypadku, gdy zacznie on gryźć przedmioty, dywan czy również meble zareagujmy i spokojnie wyjmijmy je mu z pyska.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
1 komentarz
Dodaj komentarz
To powinno ci się spodobać

Plusy wynikające z rozpoczęcia współpracy z agencją interaktywną Ajmer

Korzyści wynikające z nawiązania współpracy z agencją interaktywną Ajmer sprawiają, że zleceniodawcy…