Kiedy wznosimy lokal mieszkalny, to w pewnym czasie stajemy przed koniecznością wykonania płotu naszego mieszkaniu, a to z kolei kojarzy się z zamontowaniem w nim bramy. Planując podjazd i otoczenie dookoła naszego przyszłego domu, to warto już na etapie projektu tego domu, pomyśleć nad tym, czy ma to być brama uchylna, czy również brama przesuwana?

Powinniśmy wybrać! Różnica, pomiędzy obydwoma bramami, jest jakoby to mała, jest jednakże istotna i związana jest ona też ze sposobem otwierania się danej bramy. Bramy przesuwne, jak sama nazwa na to podkreśla, otwierają się w wyniku przesuwania tej bramy, natomiast uchylne, to otwierania tych bram – przetestuj bramy segmentowe.

Ktoś może oznajmić, że nie ma w nich żadnej to różnicy, jednakże w końcu brama musi się otwierać. I tak, i nie. Różnica jest jednak wybitnie znacząca, jeżeli to popatrzymy na to, ile to danego miejsca przed naszym domem absorbuje nam otwarta ta brama. Uchylna, przy wielkości, tak oznaczanych przęseł po aż 2 metry bieżące, jest w stanie zapełnić nam nawet i ponad 8 m2 przestrzeni podjazdu. Mimo to praktyce może to znaczyć, że po zamontowaniu tej oto wzmiankowanej bramy, nie będziemy w stanie zmieścić na podjeździe znacznie więcej samochodów, aniżeli nasze to własne.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
To powinno ci się spodobać

Plusy wynikające z rozpoczęcia współpracy z agencją interaktywną Ajmer

Korzyści wynikające z nawiązania współpracy z agencją interaktywną Ajmer sprawiają, że zleceniodawcy…