Sprzątanie to obowiązkowy temat, jeśli chodzi o sprawy domowe, dlatego każda pomoc, która ułatwi to zadanie, jest mile widziana. Z tego powodu warto znać niezastąpionego sojusznika – odkurzacz bezworkowy.

Z drugiej strony używanie odkurzaczy może być również czynnikiem związanym ze zdrowiem, ponieważ narażenie na roztocza kurzu domowego może zaostrzyć choroby, takie jak astma. ( jeden ) . Aby rozwiązać te problemy, do naszych usług oddano technologię, tworząc próżnię bezworkową. Eliminuje to tradycyjne torby, które trzeba wymieniać po wielokrotnym użyciu. Ponadto mają inne funkcje, które zobaczymy w tym artykule.

Najważniejsze

  1. Odkurzacze bezworkowe oferują ogromne korzyści, takie jak brak jednorazowych worków i technologii cyklonowej.
  2. Odkurzacze bezworkowe wykorzystują filtry, które poprawiają jakość powietrza powracającego do naszych domów.
  3. Wybierając odkurzacz bezworkowy, weź pod uwagę takie kwestie, jak moc i pojemność.

Najlepsze odkurzacze bezworkowe na rynku: nasze rekomendacje

Jak wszyscy wiemy, sprzątanie domu może być dość żmudne, a często wybór dobrego narzędzia może być dość mylący. Jeśli zastanawiasz się nad szukaniem pomocy w tym zakresie, przygotowaliśmy wybór odkurzaczy bezworkowych, o których powinieneś wiedzieć.

  1. Odkurzacz bezworkowy o najlepszej wartości
  2. Najlepszy odkurzacz bezworkowy do domów ze zwierzętami
  3. Najlepszy odkurzacz bezworkowy dla alergików

  4. Najlepszy odkurzacz bezworkowy do dywanów

  5. Najlepszy bezprzewodowy odkurzacz bezworkowy

Odkurzacz bezworkowy w najlepszej cenie

Odkurzacz Rowenta Compact Power Classic XXL R04825 to idealne połączenie dobrej wydajności i ceny. Dzięki kompaktowej konstrukcji ma 2,5-litrowy zbiornik, 5 kilogramów wagi i wyjątkowo długi kabel o długości 6,2 metra. Jego moc 550 watów jest dedykowana do silnika Effitech z technologią cyklonową, która nie robi głośnego sprzętu, ponieważ jego poziom ciszy wynosi 75 dB. gdzie warto kupić sprzęt domowy?

Zapewnia również bardzo dobre rezultaty zarówno na twardych podłogach, jak i na dywanach i dywanikach, a także zawiera łatwą szczotkę, która ułatwia czyszczenie innych powierzchni i trudno dostępnych miejsc. Wszystko jest tak, w połączeniu z możliwością opróżniania lub zbiornika, robimy ten odkurzacz bez bardzo kompletnej opcji zakupu.

Najlepszy odkurzacz bez worka do domów ze zwierzętami szacunkowymi

Jeśli mieszkasz ze zwierzętami, odkurzacz Cecotec EcoExtreme 3000 może być niezbędny. Jest to odkurzacz z wysokowydajnymi filtrami, dużym zbiornikiem o pojemności 3,5 litra i wadze 4,5 kg. Além disso wykorzystuje technologię Animal Care, która czyni go specjalistą w usuwaniu sierści zwierząt, oraz filtr HEPA, który oczyszcza lub jest wyposażony w profesjonalny filtr przeprowadzany w pięciu fazach. Z drugiej strony zapewnia ciche ssanie dzięki systemowi UltraSilence, który ogranicza jego poziom hałasu do 78 dB.

Jedną z najbardziej godnych uwagi cech jest wysoka wydajność energetyczna 3AAA oraz moc, ponieważ przy 700 watach generuje wyniki odpowiadające 3000 watów. Jeśli nie, jest to idealne rozwiązanie, aby mieszkanie z futrzakami w domu nie było sprzeczne z czystością.

Albo lepszy odkurzacz bez worka, żeby cierpiał na alergie

Odkurzacz Bosch GS05 Cleannn może stać się Twoim najlepszym sprzymierzeńcem w unikaniu alergii. Jest to kompaktowy i lekki odkurzacz bezworkowy, ważący 4,4 kg. Jego silnik HiSpin z aerodynamicznymi łopatkami oraz zmywalny filtr HEPA H12 sprawia, że ​​ten odkurzacz jest doskonałym narzędziem, które nie zwalcza roztoczy.

Jego zbiornik ma 1,5 litra i moc 700 watów, co dzięki elektronicznemu regulatorowi poprawia jego przystosowanie do typu solo. Staje się urządzeniem uniwersalnym, łatwym w użyciu i zapewniającym optymalne rezultaty.

Najlepszy odkurzacz bez torby na dywaniki

Odkurzacz bezworkowy Rowenta Swift Power R02981 Total Care zapewni dobre czyszczenie dywanów i chodników dzięki dużej mocy ssania na miękkich podłogach. Jego cykloniczny system z trzema poziomami filtrowania nie tylko gwarantuje lepszą moc filtrowania, ale także przedłuża żywotność silnika, utrzymując go w czystości. Posiada ainda escova 2 em 1 do czyszczenia szczelin, a także specjalny dodatek do tego i sierści twojego zwierzaka.

Jego 1,5-litrowy zbiornik i kompaktowa konstrukcja doskonale nadają się do czyszczenia pojazdów, dzięki czemu są łatwe w obsłudze i transporcie. Jeśli się boisz, wyjdź poza odkurzacz bez worka, poszukaj sprzymierzeńca do czyszczenia brudnych powierzchni, to może być Twoja opcja.

Najlepszy odkurzacz bez fio z workiem

Lub odkurzacz bez worka i bez tego, czego szukasz, to XForce Flex 11.50 firmy Rowenta. Ten odkurzacz ma silnik Digital Force, który zapewnia maksymalną moc 130 watów. Dzięki temu, że nie posiadają kabli, nie zmniejszają ich wydajności ani mocy, ponieważ mogą osiągnąć nawet 45 minut i silnik o mocy 25,2 W. Ten odkurzacz ma również elastyczną rurkę i głowicę Deep Power Led Vision. ze zintegrowanymi światłami, które pomogą Ci dotrzeć do najbardziej ukrytych powierzchni, wykrywając każdą cząsteczkę kurzu.

Zbiornik o pojemności 0,9 litra i filtr EasyWash sprawiają, że ten odkurzacz jest łatwy w utrzymaniu i czyszczeniu. Dodatkowo posiada kilka akcesoriów do rowków, tapicerki i tkanin, a nawet mini szczotkę elektryczną do najtrudniejszych zabrudzeń. Bez wątpienia jest to Twój odkurzacz, jeśli szukasz bezprzewodowego i wydajnego sprzętu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
To powinno ci się spodobać

Plusy wynikające z rozpoczęcia współpracy z agencją interaktywną Ajmer

Korzyści wynikające z nawiązania współpracy z agencją interaktywną Ajmer sprawiają, że zleceniodawcy…