Informacje dla osób zainteresowanych wydzierżawieniem własnej działki pod myjnię bezdotykową podane są na stronie internetowej Redconst. Specjaliści także o wszystkim informują natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia. Zyskać można na tym od 2 do pięciu tysięcy złotych każdego miesiąca, przez około 10 lat. Jest to dochód w pełni bez anagażowania pracy własnej. Wymagania które dotyczą myjnia bezdotykowa to: teren zabezpieczony i uzbrojony mający powierzchnię najmniej 500 m2 do tysiąca metrów kwadratowych, prąd, woda, kanalizacja i gaz, jak i minimum jeden wjazd na działkę.

Eksperci zajmą się poszukiwaniem osób które są chętne do zarządzania myjnią. W dodatku zbudują myjnię bezdotykową, posiadającą innowacyjny design. Zajmą się oni również wszystkimi kwestiami formalnymi. Właściciel działki zobowiązana jest tylko podpisać końcową umowę z dzierżawcą oraz podać numer konta do przelewów. Z uwagi na to, że Redconst posiada gotową bazę inwestujących, szybko odnajdzie godnego zaufania dzierżawcę.

Firma zdobyło bardzo dobre opinie od inwestorów. Są one udostępnione na stronie internetowej, wraz z dowolnymi wykonaniami. Dla osób zdecydowanych korzystać z usług ważne jest to, że eksperci podchodzą do ze współprac elastycznie. Doceniane jest merytoryczne udzielenie wsparcia w zarządzaniu myjnią a także to, iż specjaliści dostarczają środków chemicznych koniecznych do działania myjni. Wszystkie informacje są podawane w czasie pierwszego kontaktupierwszej konsultacji.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
To powinno ci się spodobać