Jeżeli jeziora w naszym kraju to tylko Mazury! Te malownicze rejony aż proszą się o rozstawienie namiotu i podziwianie wschodów oraz zachodów słońca nad mazurskimi taflami czystych jezior. To jednak nie wszystko. Urlop nad jeziorem oferuje również województwo zachodniopomorskie oraz Kaszuby. Co nas czeka nad jeziorami? Przede wszystkim plaże i kąpieliska.

Prócz tego wypożyczalnia oprzyrządowania wodnego, takiego jak rowery, kajaki, łódki, możliwość opalania się, grania w siatkówkę, piłkę nożną, badmintona, zabaw z wybrańcami, spacerów. Inne dyspozycje czynnego spędzania czasu to: narty wodne, lot spadochronem za motorówką, łowienie ryb, pływanie kajakiem, rajdy rowerowe, regaty żeglarskie, rejsy statkiem. W pobliskich ośrodkach organizowane są także dancingi, dyskoteki, można zagrać w bilard, a spóźnionym wieczorem rozpalić ognisko i upiec dobre kiełbaski. Popularnością cieszą się też piesze lub rowerowe wyprawy po okolicy.

Głównie ludzie z kolosalnych miast, spragnieni kontaktu z naturą, selekcjonują się na spacery po lasach, przycupną nad brzegiem jeziora i podziwiają piękno przyrody. Camping w górach to wybitnie atrakcyjny sposób na skorzystanie z uroków krajowych Tatr, Sudetów lub Bieszczad – zainteresowani? Wynajmij przyczepę na centrum campingowe. Ośrodki wypoczynkowe oraz pola namiotowe są położone w bliskim kontakcie z przyrodą. Tatry oraz Podhale przynależą do jednych z najchętniej odwiedzanych przez wędrowców miejsc na mapie Polski.

Pośród miejscowości turystycznych najogromniejszą popularnością cieszy się bez negowania Zakopane. Można tam odkryć tanie oraz porządnie położone campingi, np. Camping pod Krokwią. Stamtąd niesłychanie blisko do szlaków, m. in. do Doliny Strążyskiej oraz do centrum: na Krupówki.

Beskid to rejon ogromnie interesujący turystycznie. Tam korzystać w całości z pobytu w górach, jak i nad wodą. Jezioro Żywieckie słynie ze idealnych warunków żeglarskich. Bieszczady są znakomitym miejscem na wakacje, bo oferują dużo atrakcji, takich jak: spływy kajakowe, wycieczki piesze oraz rowerowe, rejsy statkiem. Camping u Sudetach przyniesie nam niezapomniane wspomnienia. Gdy kogoś wyczerpią wędrówki, ma do wykorzystania inne atrakcje.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
1 komentarz
Dodaj komentarz
To powinno ci się spodobać

Plusy wynikające z rozpoczęcia współpracy z agencją interaktywną Ajmer

Korzyści wynikające z nawiązania współpracy z agencją interaktywną Ajmer sprawiają, że zleceniodawcy…