Cieszące się dobrymi opiniami centrum diagnostyczno – terapeutyczne RÓWNO – WAGA proponuje ćwiczenia rehabilitacyjne z uwzględnieniem zasad SI. Tego typu terapia si Śląsk dedykowana jest dla najmłodszych z zaburzeniami rozwojowymi. Wszystkie zabiegi mają miejsce po zaznajomieniu się z dokumentacją lekarską dziecka. Każdy podopieczny jest również traktowany na indywidualnych zasadach. Zajęcia mają za zadanie wsparcie dzieciom nadpobudliwym oraz z problemami emocjonalnymi.

Kiedy dziecko ma trudności w nauce, to też diagnoza si Śląsk ukierunkowana jest do niego. Z pozostałych rozwiązań proponowana jest rehabilitacja skolioz metodą FITS a także udzielone jest wsparcie w terapii wad postawy i w zespole Aspergera. Wsparcie ekspertów z placówki powoduje, że podopieczni mogą doskonale się odnajdywać na co dzień.

Często dobierana jest terapia niemowląt i dzieci techniką NDT – Bobath. Wezmą w niej udział maluchy z napięciem mięśniowym, asymetrią ułożenia lub dzieci urodzone wcześniej. Po terapii dziecko z zaburzeniami ruchu może w przyszłości osobiście funkcjonować. Dostępne ćwiczenia małego dziecka poprzedzone są dokładną diagnostyką. Ćwiczenia jak na przykład terapia si śląskie odbywają się w specjalnie wyposażonych salach. Dzieci mogą doskonale się rozwijać, a uzupełnieniem rehabilitacji są ćwiczenia domowe. Fizjoterapeuci dokładnie wskazują rodzicom, co trzeba robić.

Dużą zaletą ośrodka jest to, że eksperci de facto wysłuchają wszystkich potrzeb podopiecznych. Poza profesjonalizmem cenione jest ukierunkowane na empatię oraz cierpliwe podejście do młodych podopiecznych. Opiekunowie, którzy dotychczas byli zdecydowani na to, żeby ich maluchy wzięły tutaj udział w terapii są z tego zadowoleni. Placówka RÓWNO –WAGA chwali się uznaniem oraz zaufaniem wśród rodziców oraz dzieci. Dysfunkcje są korygowane i w rezultacie maluchy mogą czuć się bardziej komfortowo. Dobrze będzie przejrzeć witrynę www placówki, aby sprawdzać, co jest oferowane.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
To powinno ci się spodobać

Plusy wynikające z rozpoczęcia współpracy z agencją interaktywną Ajmer

Korzyści wynikające z nawiązania współpracy z agencją interaktywną Ajmer sprawiają, że zleceniodawcy…