Ogólnopolska Grupa Językowa Lingua Nova wystosowała bogatą ofertę zajęć językowych. Wszystkie szkolenia prowadzone są przez mających doświadczenie specjalistów, wobec czego nie trzeba się przejmować, że nie będą miały wartej uwagi formy. Na przykład, będąc zdecydowanym na angielski dla firm Warszawa można oczekiwać na to, że kursy będą odbywały się z sporym naciskiem na posługiwanie się językiem, co daje szansę na doskonałe przyswojenie wiedzy.

Zakres każdych zajęć będzie również indywidualnie przystosowany do oczekiwań kursantów. Poza szkoleniami takimi jak kursy językowe Warszawa można także oczekiwać na opcję korzystania z propozycji zrobienia tłumaczeń oraz robienie audytów lingwistycznych. Szczegóły dla każdej współpracy wyznaczane są indywidualnie. Wszechstronna obsługa lingwistyczna realizowana może zostać dla klientów prywatnych, ale też dla firm. Spotkania mogą odbyć się w trybie internetowym, jak i stacjonarnie.

Zależnie od wymagań kursantów, można zapisać się na język ogólny, ale też specjalistyczny. Nie ma znaczenia, czy będzie to polski dla firm, bądź inny język, spotkania i kontrole będą przygotowane na wysokim poziomie. Z uwagi na to, iż Lingua Nova jest Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym Pearson Test of English a także LanguageCert plus posiada upoważnienie MEN do robienia egzaminów z języka polskiego jako obcego, można spodziewać się, że szkolenia językowe Warszawa znacząco podniosą dotychczasowo posiadane umiejętności językowe.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
To powinno ci się spodobać

Plusy wynikające z rozpoczęcia współpracy z agencją interaktywną Ajmer

Korzyści wynikające z nawiązania współpracy z agencją interaktywną Ajmer sprawiają, że zleceniodawcy…