Kurtyny paskowe od producenta Kiner są przegrodami izolującymi cieplnie oraz dźwiękowo wnętrza konkretnych obiektów z otwartymi bramami lub przejściami na okres przewożenia towaru. Jest to tani i równocześnie wyjątkowo efektywny sposób na podzielenie większych pomieszczeń na małe strefy. Kurtyny paskowe zrobione są z pasów polichlorku winylu mających dużą odporność na wpływ preparatów chemicznych, odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Są również nad wyraz uelastycznione.

Klienci, którzy we wskazanej firmie chcieliby się zaopatrywać w kurtyny paskowe mają do wybrania rozwiązania standardowe a także wzmocnione. Specjalną opcją w asortymencie są kurtyny chroniące przed promieniowaniem świetlnym podczerwonym oraz ultrafioletowym. Efektywna ochrona przed stratą ciepła oraz przenikaniem do wnętrza budynku chłodniejszego powietrza to spora zaleta prezentowanych kurtyn. W dodatku zapewniona jest też izolacja dźwiękowa, obniżająca znacząco poziom hałasu.

Często w takim razie tego typu kurtyna używana jest tam, gdzie znajdują się sprzęty produkcyjne jakie wytwarzają problematyczny hałas. Kurtyny wyprodukowane we wskazanej firmie wzorcowo izolują wnętrza przed wilgotnością, deszczem, a także pozostałymi, negatywnymi czynnikami atmosferycznymi. Na dodatek są zaporą dla pyłu, zadymienia, zakurzenia oraz oparów. Dzięki temu maszyny umieszczone w określonym wnętrzu przez dłuższy czas będą pracowały bez awarii. Tego typu kurtyny zwykle montuje się na halach produkcyjnych, w obiektach magazynowych i centrach logistycznych, w laboratoriach badawczych oraz w różnych obiektach handlowych i usługowych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
To powinno ci się spodobać

Plusy wynikające z rozpoczęcia współpracy z agencją interaktywną Ajmer

Korzyści wynikające z nawiązania współpracy z agencją interaktywną Ajmer sprawiają, że zleceniodawcy…