Mówiąc o wczasach, z trudem wyobrazić sobie inne miejsce, aniżeli Chorwacja. Porywające wybrzeże, a wspólnie z nim Park Umag, czyli wioska, która dokładnie w wakacje tonie w słońcu. Kemping ten oddalony jest o blisko osiem kilometrów od Umag, miasteczka chorwackiego. Mówiąc o kempingu Park Umag, warto nadmienić, że na tle innych ten faworyzuje się długą plażą oraz fantastycznym widokiem na morze. Turyści mogą korzystać z zespołu basenów, który pozostał oddany do użytku stosunkowo niedawno. Starsze osoby w głównej mierze lubują się w wodospadach oraz jacuzzi. Z kolei dzieci – ubóstwiają statek piracki ze zjeżdżalniami. Jest to miejsce przygotowane w głównej mierze z myślą o najmłodszych letnikach.

Równie ogromną popularnością cieszą się inne atrakcje. Te z kolei przeznaczone są dla młodzieży. Mowa o parku adrenaliny, który bezsprzecznie wzbudza dużo emocji pośród młodocianych wczasowiczów. Dostarcza on bo wiele wrażeń. Naturalnie w tym miejscu znajduje się dużo kortów tenisowych, jakie są równie atrakcyjne, jak baseny. Chorwacja, palące słońce, pociągająca pogoda. Wymarzone położenie na spędzenie wakacyjnego urlopu. Kemping Lanterna, bowiem naturalnie o nim będzie mowa, rozpościera się na półwyspie w oddali około dwunastu kilometrów od dwóch miast: Umag oraz Poerc.

Miejsce to rozwesela się obecnością ogromnie czystej wody w zatoce noszącej nazwę tę samą, co sam kemping – Lanterna. Jeśli pragniesz wynająć przyczepę, przekonaj się centrum campingowe. To właśnie ona od dawien dawna przyciąga wędrowców nieomalże z całej Europy. Kemping Lanterna oferuje wczasowiczom dużo rozmaitych basenów. Są one przeznaczone również dla dzieci, jak i starszych wczasowiczów. Baseny wypełnione są wodami uroczymi lub ewentualnie słonymi, w zależności od upodobań pływających w nim osób. Wolno korzystać z łódek, żeglować, nurkować, surfować, a nawet jeździć na nartach wodnych.

Wieczorem wolno się pobawić w dyskotece. Z racji różnych propozycji na spędzanie czasu na omawianym obszarze, miejsce to cieszy się niezwykłą popularnością wśród podróżników z wielu krajów, w różnym wieku. Olśniewający pomysł na spędzenie rodzinnych wakacji, a również doskonały sposób na szaleństwa z paczką znajomych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
To powinno ci się spodobać

Plusy wynikające z rozpoczęcia współpracy z agencją interaktywną Ajmer

Korzyści wynikające z nawiązania współpracy z agencją interaktywną Ajmer sprawiają, że zleceniodawcy…