Dawniej, kiedy nie było komputerów, telewizorów i internetu rozrywką dla ludzi było czytanie książek, kontakt z naturą i gry, jakie sami wymyślali. Dziś w dobie pecetów i internetu większość osób szuka rozrywek właśnie tam.

Co niektórym internet służy do znaczących celów, jak np. praca, czy wyszukiwanie znaczących informacji, natomiast wiele osób korzysta z internetu dla zabicia wolnego czasu – wypróbuj prędkość speedtest. Grają w gry internetowe, obserwują filmy, skecze kabaretowe, wyszukują wiadomości na temat gwiazd i celebrytów, korzystają z serwisów społecznościowych, słuchają muzyki. Niewiele osób czyta dzisiaj książki w formie papierowej. Większa część woli ściągnąć z internetu e-booki i w takiej formie czytać własną ukochaną książkę.

Podobnie jest z filmami. Coraz więcej ludzi odchodzi od kupowania filmów na płytach, by pooglądać je w telewizorze za pomocą DVD. Wolą obserwować filmy w internecie. Nie tylko te gratisowe. Co poniektórzy wykupują specjalne pakiety, by zdołać oglądać swój ulubiony serial lub ewentualnie posiadać bezgraniczny dostęp do nowości kinowych.

1 komentarz
Dodaj komentarz
To powinno ci się spodobać

Jedzenie na dowóz -w jaki sposób zidentyfikować właściwą restaurację?

Powstające coraz nagminniej puby, małe bufety rychłej obsługi czy mini restauracje, które…

Gastronomia – food truck z kuchniami całego globu

Gotowanie staje się dzisiaj umiejętnością niesamowicie ważną oraz jej posiadanie lub też…

Skuteczne sposoby na odzyskanie byłej partnerki

Miłosz Barszczak oferuje pomoc w budowaniu relacji z byłymi partnerami. Mężczyźni zastanawiający…

Rozmaite formy wyjazdów firmowych oraz imprez integracyjnych – dawniej oraz dziś

W dzisiejszych czasach praca na etacie pod żadnym pozorem nie jest prosta.…