Innowacyjne zabiegi Icoone Laser pozwalające na sprawne pozbywanie się cellulitu przeprowadzane są w Klinice Urody Mona Lisa. Z ich wykorzystaniem można wzorcowo wymodelować figurę. Wykonywany podciśnieniowo masaż ciała z zastosowaniem wyspecjalizowanych głowic zawierających mikrootwory umożliwia docieranie do także trudnodostępnych punktów na ciele.

Zasysanie fałdu skóry zalicza się do delikatnych, aczkolwiek jest wyjątkowo dokładne. Z tego względu głowice urządzenia mogą radzić sobie nawet z wyjątkowo zwiotczałą tkanką skórną. Nieingerujące w organizm usuwanie tkanki tłuszczowej sprawdzi się także w usunięciu blizn i obrzęków. Wykorzystywanie zmotoryzowanych głowic z energią światła LED i lasera oddziałującego na tkankę tłuszczową wywołuje efekt fotochemiczny w tkance. W rezultacie, dochodzi do przyspieszania metabolizmu tkanek komórkowych, a także do redukcji cellulitu przez zmniejszenie objętości adipocytów. Tego typu zabiegi na cellulit Poznań umożliwią naturalny ich rozpad i usuwanie z organizmu.

Efekty, jakich można oczekiwać to: poprawienie wyglądu i elastyczności tkanki skórnej, poprawienie napięcia tkanki skórnej, wyszczuplenie, zredukowanie cellulitu, polepszenie nastroju, uspokojenie, redukcja obrzęków oraz w przypadku pań po urodzeniu dziecka – powrócenie do wcześniejszej figury. Co znaczące, ten zabieg może zostać zrobiony także w przypadku skóry naczyniowej. Masaż z użyciem Icoone Laser może być też zrobiony u osób o różnym kolorze skóry. Doskonałe rezultaty można otrzymać po około od dziesięciu do piętnastu zabiegów.

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
To powinno ci się spodobać

Plusy wynikające z rozpoczęcia współpracy z agencją interaktywną Ajmer

Korzyści wynikające z nawiązania współpracy z agencją interaktywną Ajmer sprawiają, że zleceniodawcy…