Współczesna branża ogrodnicza coraz częściej korzysta z rozmaitych folii. Bardzo powszechnie Folie Warte Polymers są chociażby wykorzystywane do budowy różnego rodzaju tuneli. Tunele takie chronią przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych, a jednocześnie zapewniają w środku niezbędną wilgotność i temperaturę. Na naszym rynku można znaleźć wiele różnych rodzajów tego produktu, które się różnią parametrami technicznymi, właściwościami oraz ceną.

Dlatego jeśli ktoś planuje zająć się uprawą kwiatów czy roślin i chce robić to w tunelu, to nie powinien mieć żadnego problemu z wybraniem optymalnego rozwiązania. W pierwszej kolejności istotne będzie to, na jak długi okres czasu taka folia będzie kupowana. Modele przeznaczone tylko na dwa sezony, to znaczy wiosnę i lato kosztują znacznie mniej, lecz bierze się to z tego, że zwyczajnie są mniej wytrzymałe i cieńsze. Dlatego niejednokrotnie lepszym pomysłem będzie zakupienie folii wieloletniej, bo tego typu modele mają dodatkowe wzmocnienia zwiększające ich wytrzymałość.

Można się też zastanowić nad wybraniem wielowarstwowej folii, jaka jest dużo trwalsza i solidniejsza. Jednak w przypadku takich wersji należy sprawdzić jak wygląda w nich przepuszczalność światła słonecznego. Parametr ten jest bardzo ważny dla prawidłowego rozwoju roślin, jeżeli światła będzie zbyt mało to nie będą one miały optymalnych warunków. Takie folie dostępne są w wielu rozmaitych rozmiarach, w niejednym przypadku można też kupić je dokładnie na wymiar.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
To powinno ci się spodobać

Ozdoby z metalu – niestereotypowe dodatki wpływające na wystrój wnętrz

Jakiekolwiek wnętrze wypada w jakiś sposób zapełnić. Są ludzie, jacy absorbują się…

Bogato wyposażony punkt sprzedaży ze sprzętem rolniczym oraz ogrodniczym

PRIDESKLEP.PL to obszernie wyposażony sklep ze sprzętem dla rolników oraz ogrodniczym. Przedsiębiorstwo…