Ekspresy firmy Jura są świetnie znane pośród wielbicieli dobrej kawy. Bo po pierwsze tę kawę parzą doskonałą, ale poza tym charakteryzują się wieloma innymi zaletami. Nie ma się zresztą czemu dziwić, bo producent ten ma ogromne doświadczenie w tworzeniu i produkowaniu urządzeń tego typu. Jura ekspresy to prawie sto lat bogatych doświadczeń, co przekłada się na doskonałe parametry urządzeń oferowanych obecnie.

A nowinek technologicznych jest naprawdę dużo, ponieważ każdy Ekspres Jura posiada ich co najmniej kilka. Jednym z bardziej znanych patentów producenta jest specjalny młynek Aroma, zapewniający znacznie większą efektywność od standardowych konstrukcji. W niektórych modelach, takich jak przykładowo Jura ENA, można także spotkać technologię udoskonalonej pianki czy specjalnie zaprojektowane filtry czyszczące wodę. Dzięki temu nie ma znaczenia, czy będzie przyrządzane tradycyjne ristretto lub espresso, czy jednak ktoś będzie chciał zrobić macchiato albo cappuccino – zawsze napój wyjdzie doskonale smakujący.

Bardzo duży wpływ mają na to rzecz jasna wykorzystane technologie, ale także i jakość wykonania. Nawet w prostych modelach producent stosuje wyłącznie najwyższej jakości materiały, zapewniające odpowiednią trwałość i solidność. Co jakiś czas na rynku się pojawiają nowe generacje popularnych modeli, takich jak Jura e8, które zawierają jeszcze większą liczbę ciekawych rozwiązań i funkcji. Dzięki temu kupując nawet sprzęt ze średniej półki dostaje się parametry i funkcjonalności dostępne do tej pory w klasie premium.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
To powinno ci się spodobać

Plusy wynikające z rozpoczęcia współpracy z agencją interaktywną Ajmer

Korzyści wynikające z nawiązania współpracy z agencją interaktywną Ajmer sprawiają, że zleceniodawcy…