Amber Collection to sklep proponujący wiodące kolekcje biżuterii. Zakupy można zrobić tak samo w sklepach stacjonarnych, w Słupsku, Kołobrzegu oraz w Koszalinie, jak i w sklepie internetowym. W punkcie sprzedaży można znaleźć jedynie takie wyroby, jakie wywodzą się z nowych kolekcji, wobec czego klientki oraz klienci dla których znaczące są najnowsze trendy będą zadowoleni z tego, co jest dla nich udostępnione. Cechą szczególną Amber Collection jest również to, że pomimo innowacyjnego ukierunkowania biżuteria nawiązuje do swoich pierwotnych znaczeń. Można w tym zauważyć fascynację naturą, symboliką i minimalizmem.

Niepowtarzalne wzory, troskę o zachowanie detali, imponująca jakość użytych materiałów i ręczne wykończenia powodują, że klienci wiedzą, że w takim miejscu mogą robić perfekcyjne zakupy i absolutnie się nie rozczarują. Klientki sklepu to głównie kobiety delikatne, dostrzegające piękno w prostocie i zamierzające podkreślać swoją osobowość dodatkami, jakie zakładają na co dzień. W sklepie dostępna jest elegancka kolekcja męska, sprawiająca że każdy mężczyzna czuje się wyjątkowo. Osoby które prowadzą punkt sprzedaży systematycznie obserwują branżę i są idealnie ukierunkowane. Z tego względu też umieją dopasować ofertę do rodzimego rynku biżuterii.

Udział w targach branżowych daje okazję w Amber Collection utrzymać międzynarodowy poziom. Asortyment obejmuje: biżuterię złotą, biżuterię srebrną z bursztynem bałtyckim, a także biżuterię od tak rozpoznawalnych światowych firm jak: PANDORA, GUESS, CALVIN KLEIN, SWAROVSKI, NOMINATION, czy OEUR DE LION. Stali klienci chętnie zaopatrują się w outlecie i w dziale z obniżkami, ponieważ wiedzą, że będą mieć wgląd jedynie do tego, co cechuje najwyższa jakość wykonania. Biżuteria, jaką można kupować to: zegarki, bransoletki, pierścionki, kolczyki, naszyjniki, łańcuszki, kolie, breloki, spinki, zawieszki, broszki, jak i komplety biżuterii.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
1 komentarz
Dodaj komentarz
To powinno ci się spodobać

Plusy wynikające z rozpoczęcia współpracy z agencją interaktywną Ajmer

Korzyści wynikające z nawiązania współpracy z agencją interaktywną Ajmer sprawiają, że zleceniodawcy…

Jedzenie na dowóz -w jaki sposób zidentyfikować właściwą restaurację?

Powstające coraz nagminniej puby, małe bufety rychłej obsługi czy mini restauracje, które…

Gastronomia – food truck z kuchniami całego globu

Gotowanie staje się dzisiaj umiejętnością niesamowicie ważną oraz jej posiadanie lub też…